.

Moleküler Profilleme & TMY

OnkoGenetiks™ Moleküler Profilleme ve TMY testleri 486 gen bölgesi ile birlikte MSI analizini içeren geniş kapsamlı bir çözümdür.
Detaylı Bilgi
.

LİKİT BİYOPSİ

Yeni Nesil Kanser Taraması Likit Biyopsi (ctDNA) analizi 63 gene ait hedef somatik mutasyonları analiz eder.
Detaylı Bilgi
.

 

AİLESEL KANSERLER

OnkoGenetiks™ Ailesel Kanser Taraması paneli kalıtsal kanserlerle ilişkilendirilmiş 275 gen bölgesine ait çok geniş kapsamlı analiz sunar.

Detaylı Bilgi

.

MEME-OVER KANSERİ

OnkoGenetiks™ meme over kanser paneli BRCA 1 ve BRCA 2 genleri ile CDH1, PALB2, PTEN ve TP53 genlerini de analiz ederek meme ve over kanseri için geniş ve kapsamlı bir yatkınlık taraması sunar.
Detaylı Bilgi


.

CTC

OnkoGenetiks™ İnvaziv bir işlem olmayan CTC tespiti, metastatik risk, hastalığın ilerlemesi ve tedavi etkinliği hakkında 8 biyobelirteç ile faydalı bilgiler sağlar.
Detaylı Bilgi
.

FÜZYON

OnkoGenetiks™ Füzyon paneli çeşitli kanser türlerinde önemli bir biyobelirteç kaynağı ve terapötik hedef olarak kullanılır ve 26 gende 75 den fazla füzyonun tespiti sağlanmaktadır.
Detaylı Bilgi

Genetiks Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili ve ruhsatlı bir laboratuvardır.
Genetiks; tüm genetik testlerin, istemlerinin ve sonuç takiplerinin bir genetik tanı merkezinde ve tıbbi genetik uzmanları kontrolünde yaptırılmasını önermektedir.